Xiaomi zveřejnilo nový teaser, pravděpodobně na Mi Note 2!

0

Čínský výrobce Xiaomi dnes zveřejnil novou upoutávku na očekávanou druhou generaci svého špičkového phabletu, který by se tak mohl už brzy dočkat svého představení. Xiaomi Mi Note 2 údajně přinese zakřivený displej s technologií Force Touch, výkonný Qualcomm Snapdragon 820/821 se 6 GB RAM a další snové parametry.gsmarena_001 (1)

Na zmíněném teaseru, který Xiaomi zveřejnilo na své stránce čínské sociální sítě Weibo, stojí, že 2 je více než 5, což samozřejmě může znamenat více věcí. Jednou z nich je srovnání chystaného phabletu Xiaomi Mi Note 2 se současnou vlajkovou lodí Xiaomi Mi 5. Předchozí první generace Mi Notu totiž také přišla až po vlajkové lodi, Mi 4, a nabídla o něco lepší výbavu. Je možné, že se i letos dočkáme podobného scénáře.

Mi Note 2 má údajně přinést ve vybavenější variantě například zakřivený 5,7″ QHD displej s technologií Force Touch rozeznávající sílu doteku, výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 820/821, až 6 GB RAM, až 128 GB úložiště, duální 12 Mpx fotoaparát či 4 000 mAh baterii.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here