Xiaomi představilo svou soupravu pro virtuální realitu VR Play

0

Xiaomi VR PlayXiaomi představilo svou soupravu pro virtuální realitu VR Play. Zařízení v podstatě vychází z konceptu Google Cardboard, ale je vyrobeno s robustnějších materiálů (Spandex a Lycra). VR Play je kompatibilní se všemi zařízeními od 4,7″ až do 5,7″. Telefon na svém místě drží díky klasickému zipu, což se dá považovat za plus, jelikož Google Cardboard je vybaven pouze zipem suchým.

gsmarena_002gsmarena_003

Xiaomi prý dokonce vymyslelo způsob, jak nastavit polohu telefonu. Nezní to sice jako způsob, pomocí kterého správné seřídíte čočky, ale je to pořád více než nabídne Google Cardboard.

Xiaomi si také připravilo vlastní software pro VR soupravu, takže by měl mýt uživatel možnost sledovat filmy a videa ve virtuálním kině.gsmarena_004Xiaomi VR Play bude k dispozici v různých barevných provedeních včetně klasické černé.

Souprava zatím není k dispozici a jedinou šancí, jak si ji v tuto dobu vyzkoušet,  je stát se členem testovacího programu v Číně. Každý, kdo se chce tohoto programu zúčastnit, musí zaplatit 1 RMB a zařízení si předobjednat.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here