Xiaomi Mi S: takovýto telefon na trhu opravdu chybí!

1

xiaomi-mi-sZ Číny včera přišla zpráva, podle které společnost Xiaomi pracuje na novém modelu Mi S. Již známe většinu jeho specifikací, a i když nemůžeme nijak ověřit jejich pravost, je třeba říci, že by se mohlo jednat o skutečně zajímavé zařízení, jelikož by díky své kombinaci malého displeje a high-end specifikací vyplnilo díru na trhu!

Mi S má mít 4,6-palcový 1080p displej s jasem 600 nit a 2.5D sklem. Plynulý chod má zajišťovat top procesor Snapdragon 821 spolu se 4 GB operační pamětí a úložiště má nabídnout štědrou 128 GB kapacitu. Hlavní fotoaparát by měl disponovat 12 MP rozlišením, snímačem Sony IMX378 se světlostí clony f / 2.0, automatickým zaostřováním s fázovou detekcí, možností natáčení videí ve 4K rozlišení a duálním LED bleskem. 

Selfie kamera bude 4 MP, její objektiv bude disponovat světlostí f / 2.0 a dokáže nahrávat videa v 1080p rozlišení.Baterie má nabídnout kapacitu 2 600 mAh a podporu rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0, které bude probíhat přes konektor USB Typu C. Dočkáme se údajně i 3,5mm jacku pro sluchátka. Telefon měří 128,3 x 64,2 x 8,2 mm a váží 138 g. Skener otisků prstů bude pravděpodobně umístěn ve fyzickém domovském tlačítku, které můžete vidět na přední straně telefonu.

Zatím bohužel neunikly žádné informace o cenách ani datu představení. Vzhledem k neprofesionálnímu vzhledu renderu existuje jistá pravděpodobnost, že se nejedná o reálný produkt, takže samozřejmě berte všechny informace s jistým odstupem.

Zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here