Xiaomi Mi Note 2: jedna kamera, zakřivený displej a cena přes 20 000 Kč?

0

gsmarena_001Zvěsti týkající se Xiaomi Mi Note 2 se již objevily několikrát, ale některé z nich bohužel nejsou moc důvěryhodné. První po internetu kolovaly záběry telefonu, jež pravděpodobně nebyl modelem Note 2 od Xiaomi, později jsme se mohli setkat s 3D rendery, které byly spíše konceptem a nyní se objevily nové snímky, na nichž dokonce vypadá telefon poměrně reálně.

Můžeme si všimnout, že na těchto snímcích disponuje telefon pouze jednou zadní kamerou, což je překvapivé, jelikož se doposud říkalo, že Mi Note 2 přijde s duální kamerou. Duálně zakřivený displej však snímky na rozdíl od duální kamery potvrzují. Displej by měl být údajně od LG a prý půjde o OLED panel. Záda by měla být ze skla nebo speciální keramiky (u prémiové varianty) a rámeček po bocích bude kovový.

gsmarena_002gsmarena_003gsmarena_004

Duální nebo jedna kamera? Je těžké určit, které zvěsti bychom měli věřit, a tak radši nebudeme dělat unáhlené závěry. Také už víme, že Xiaomi Mi Note 2 bude představeno 25. října a cena se pravděpodobně vyšplhá až na 845 $, čímž se telefon zařadí k prémiovým smartphonům nejen specifikacemi, ale také cenou.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here