Xiaomi Mi Drone|Záznam 4K videí a baterie s kapacitou 5 100 mAh za 11 200 Kč

0

Xiaomi Mi DroneXiaomi je známé pro výrobu cenově dostupných produktů, které nabízejí specifikace podobné dražší konkurenci. To je jeden z důvodů, proč se společnosti dostává takové popularity, a proč se jí už podařilo prodat desítky milionů mobilních telefonů v Číně i dalších zemích. Xiaomi nás zahájením svého prvního dronu škádlí již nějakou dobu a dnes konečně došlo na oficiální představení. Mi Drone je poměrně cenově dostupný, ale přitom nabízí natáčení videí ve 4K rozlišení.

Xiaomi bude nabízet dva modely Mi Drone, z nichž první by měl stát okolo 380 $. Tento dron bude natáčet videa v rozlišení 1080p a měl by být od zítřka v předprodeji na Mi Home.drxMi Drone je dodáván s dálkovým ovladačem, který využívá smartphone Xiaomi Mi. Letoun má baterie o celkové kapacitě 5 100 mAh. Tyto baterie mohou být snadno odstraněny.

Dron od Xiaomi je velmi podobný jiným kvadrokoptérám, ale společnost poukazuje na to, že jejich letoun se lépe udržuje, jelikož má odnímatelný modul kamery a rotory.drx3Druhý model vyjde na 460 $ a je v podstatě stejný, ale nabízí kameru se 4K rozlišením. Mi Drone 4K bude do konce července součástí testovacího beta programu.

www.youtu.be/YIDKMpM_uSc

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here