Xiaomi Mi 4c údajně samovolně exploduje a způsobuje popáleniny třetího stupně!

0

xiaomi-mi4c-explozePokud se to může stát jednomu ze světově nejúspěšnějších a donedávna nejdůvěryhodnějších výrobců chytrých telefonů na světě, můžou jistě explodovat i přístroje jiných společnosti, jako je LG, Apple či Xiaomi, o čemž jsme se již mohli také několikrát přesvědčit.

Tyto společnosti zachránilo jen to, že incidenty nebyly tak medializovány a zdánlivě spolu nesouvisí. Občas může být také na vině nesprávné zacházení s komponenty, jako jsou například baterie a příslušenství včetně kabelů či nabíječek.xiaomi-mi-4c-explosionTo však nemění nic na tom, že by se mělo Xiaomi o tyto incidenty začít zajímat, jelikož s rostoucí popularitou jejich výrobků začíná narůstat také množství těchto potencionálně škodlivých a vadných kusů, což by mohl potvrdit například jeden čínský vlastník modelu Mi 4c, který se měl samovolně vznítit v jeho kapse.

Telefon byl umístěn v zadní kapse tohoto uživatele a nešťastná událost způsobila v jeho kyčelní oblasti docela dost škody. Máte-li odvahu, můžete kliknout na tento odkaz a podívat se na šokující následky exploze.

Mějme na paměti, že se jedná již o třetí takovýto incident s telefonem od Xiaomi za méně než dva měsíce. Okolnosti nejnovějšího případu jsou však zatím bohužel poměrně neznámé.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here