Xiaomi již testuje konkurenta pro iPhone SE se 4,3″ displejem a Snapdragonem 820

0

Xiaomi Mini iPhone SEV poslední době se již výkonné smartphony velikostně příliš nemění a nejčastěji mají úhlopříčku okolo 5 až 5,5 palců, což však některým uživatelům vůbec nevyhovuje. Apple nedávno představil kombinaci iPhonu 5S a 6S nazvanou iPhone SE, která je určena právě pro tyto lidi. Podobný telefon s Androidem bychom však na trhu dosud hledali marně, ale Xiaomi se naštěstí rozhodlo to změnit a údajně již testuje výkonný malý telefon pro fanoušky OS Android!

Že už Xiaomi tohoto drobečka testuje, víme díky fotografii, na které si můžeme tento 4,3″ smartphone, poháněný procesorem Snapdragon 820, prohlédnout v něčích rukou. Displej bude mít rozlišení 720p, což by však neměl být vzhledem k velikosti problém.xmO malém telefonu tohoto čínského výrobce už toho víme víc. Například to, že má 13 MP hlavní fotoaparát a snímač otisků prstů na přední straně. Mezi další uniklé specifikace patří 3 GB operační a 32 GB interní paměti.

Spekuluje se o ceně 1800 CNY (asi 6 600 Kč), ta by však jistě platila pouze pro čínský trh, takže u nás bychom si něco připlatili. Bohužel zatím nemáme informace o datu představení ani o mezinárodní dostupnosti. Pokud nám zvěsti nelžou, pak budou mít telefony od Xiaomi obrovskou škálu velikostí, a to od tohoto 4,3″ mini smartphonu až po nedávno představený telefon Mi Max s 6,44″ úhlopříčkou.

Samozřejmě musíme myslet na to, že se jedná pouze o zvěsti a informace tudíž nemusejí být pravdivé, proto se už těšíme na oficiální představení.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here