Xiaomi by zítra mohlo představit svou soupravu pro virtuální realitu

0

xiaomi-vrNa poli souprav pro virtuální realitu využívajících k zobrazování mobilní telefon se mezi prvními objevil Samsung se svou soupravou Gear VR. Do této kategorie však spadá také Google Cardboard a na začátku tohoto roku nám své řešení představila i společnost LG nebo Huawei. Že by se mohlo Xiaomi také zařadit mezi ně se na internetu objevilo na začátku tohoto měsíce a teď se to zdá být docela pravděpodobné.

Podle posledního teaseru od Xiaomi se zdá, že společnost vlastně potvrdila brzké představení jejich soupravy pro VR. Uprostřed obrázku, který můžete vidět nahoře, je v Čínštině napsáno „Já jsem Xiaomi VR“.

Nejsme si zcela jisti, co to znamená, ale spekuluje se, že by to mohlo odkazovat právě na VR soupravu vyrobenou touto čínskou společností. Někteří lidé však tvrdí, že by se mohlo jednat o nový telefon od Xiaomi, který by byl kompatibilní s platformou Google Daydream. Začátkem tohoto měsíce totiž Xiaomi potvrdilo své plány týkající se představení zařízení v hodnotě okolo 600 $, takže by se možná mohlo jednat o něj, nemyslíte?

V každém případě stačí si počkat do 1. srpna, takže nás zítra sledujte a neutečou Vám podrobnosti týkající se tohoto nového produktu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here