XDA: Zpřístupněte okenní multitasking na Samsungu Galaxy Note 2 pro všechny aplikace

0

Jak jsme již psali v souvislosti se spekulacemi ohledně chystané aktualizace ROMky pro Samsung Galaxy S III, tak okenní multitasking dovolující zobrazení dvojice aplikací najednou, je jednou z nejzajímavějších funkcí řady Galaxy Note, která by se rozhodně neměla přehlížet.

I tak má ale jednu drobnou chybku, nebo chcete-li nepříjemné omezení, lze ji v základním nastavení použít pouze s některými aplikacemi. Nemůžete si nad sebe tak položit úplně libovolné aplikace, namísto toho musíte vybírat poměrně krátkého seznamu několika předpřipravených.

Tedy vlastně už nemusíte, na XDA foru se totiž objevil mód, který zpřístupňuje okenní multitasking doslova všem aplikacím. Prozatím je tedy v alfa stádiu vývoje, takže je kompatibilní jen s některými, navíc pouze DEODEXovanými, ROMkami. I tak ale rozhodně stojí za vyzkoušení.

Instalace je poměrně jednoduchá, první je potřeba z tohoto příspěvku stáhnout na základě vaší ROM patřičný instalovatelný .zip. Ten pak stačí jen skrze libovolnou recovery (například CWM) nainstalovat a nakonec libovolně přidávat aplikace do rychlého multitasking menu.

Mód je stále ve fázi vývoje, takže jej doporučuji pečlivé sledovat pro případné aktualizace. Dá se také počítat, že pokud se obdobná funkce dostane i na ostatní telefony, spekuluje se konkrétně o prvním Note a SGS 3, tak bude tento mód brzy dostupný i pro ně.

Zdroj: XDA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here