XDA spustilo projekt XDA-University s cílem pomoci vývojářům začátečníkům

10

 

Mezi vývojáři a celkově kutily všeho druhu oblíbený portál XDA Developers tento týden spustil dlouho očekávaný projekt XDA University, určený pro začínající vývojáře a pokročilejší uživatele Androida.

XDA Univerzita je prozatím takovým rozcestníkem, skrze který se lze jednoduše dostat k základním článkům o programování pro Android, flashováníportování ROMek a tak podobně. Pro uživatele začátečníky nechybí ani obsáhlý slovníček pojmů a přidružené fórum, na kterém se můžete na cokoliv přímo zeptat.

I přesto že je univerzita v úplném začátku, tak již nyní obsahuje spoustu užitečného obsahu. Do budoucna se pak počítá s jejím dalším rozšiřováním, takže rozhodně doporučuji pravidelné sledovat.

A nakonec potěším i našince, kteří neholdují angličtině, česko-slovenská mutace portálu xda-developers totiž oznámila, že plánuje univerzitu kompletně přeložit a nabídnout ji volně k dispozici.

Zdroj: XDA

10 KOMENTÁŘE

  1. ??? Aký česko-slovenský portál xda-developers.cz? My s tou stránkou nemáme nič spoločné pretože prezentuje Škodu Octavia, iPhone produkty a PC.

    Česko-slovenský portál XDA nemá web a pripravuje spoločnú doménu. My sme to už doslovne preložili.

    • Za popletení v článku se upřímně omlouvám, došlo k tomu jedním velkým nedopatřením.

      První jsem napsal text, pak chtěl dodat odkazy (a tak se na daný web podíval), načež jsem zjistil, že je to parodie a tak odkaz nepřidal. Bohužel jsem nakonec zapomněl pozměnit text.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here