Wozniak: Apple by (měl) mohl vyrobit telefon s Androidem

3

wozidroid

 

Aktualizováno:

Poté, co magazín Wired zveřejnil rozhovor se Stevem Woznikem, se na jeho osobu strhlo mnoho negativních komentářů. Myšlenka se kterou si Woz pohrával se ale nezdála být pravdivá autorce biografické knihy iWoz a rozhodla se Steva kontaktovat a na rozhovor se optat. Z e-mailu poté dostala odpověď, ve které Wozniak uvedl vše na pravou míru a potvrdil, spisovatelce její tušení, že jeho slova byla poněkud překroucena. Místo „Apple by měl vyrobit telefon s Androidem“ uvedl Steve Wozniak „Apple by mohl vyrobit telefon s Androidem“.

Původní zpráva:

Mnozí jistě z vás znají jméno, které stálo u zrodu Applu – Steve Wozniak. Tohoto muže poslední dobou vidíme stále častěji v souvislosti s Androidem. Jeho výroky překvapují nejedno z nás a to i ten poslední, kdy prohlásil, že by Apple měl vyrobit smartphony s konkurenčním operačním systémem tedy Androidem.

Woziho přání zaznělo při jednom rozhovoru pro časopis Wired. Podle Wozniaka přitom  Applu nic nebrání tomu, aby vstoupil na trh Androidu a využíval ho jako sekundární trh s telefony. V myšlence Steva Wozniaka by tak Apple mohl být na obou trzích současně, avšak její reálnost je dost pochybná ať z pohledu politického nebo ze strany Steva Jobse, který nemohl přijít na jméno zeleného droida.

Zdroj: en

3 KOMENTÁŘE

    • Víme, avšak společnost vybudoval, takže některé jeho zásady by měly být dodržovány a tohle si myslím, že je dost zásadní 😉

  1. Kdyby Apple dělal telefony ve stylu Z1C, tak by měl určitě úspěch > Malý display, nejlepší HW, to hodně lidí chce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here