Wolfram Alpha a Samsung uzavřeli spolupráci

1

Výzkumná společnost Wolfram Alpha oznámila partnerství se Samsungem, který chce nabídnout lepší zážitky z používání modelu Galaxy S3, Note 2 a samozřejmě dalších nových zařízení. Cílem společnosti Wolfram je získat různé vědomosti a poskytnout je ostatním. Něco jako projekt Wikipedie, jen se zaměřením na využití v mobilních telefonech.

Díky této dohodě se modely od Samsungu stanou mnohem chytřejší a bez problému odpoví na otázky „Kdo je prezidentem České republiky“ nebo „Jak vysoká je Eiffelova věž?“ Jeho přístup do vědomostních databází společnosti Wolfram Aplha bude určitě hodně znát.

Můžete se tedy svých chytrých telefonů ptát, když nebudete něco vědět. U modelu Note 2 však budete moci zapisovat pomocí pera S Pen a pomocné aplikace S Note. Napíšete-li ručně rovnici, aplikace vám ji vypočítá a zobrazí výsledek. Můžete také ručně zapsat jakoukoli otázku a telefon se vám pokusí odpovědět.

„Ať se zeptáte pomocí pera nebo prostřednictvím hlasu, Wolfram Alpha nabídne vysoce kvalitní odpovědi,“ vyjádřil se Luc Barthelet, ředitel společnosti a dodal  „Samsung vydává několik vysoce výkonných telefonů a jsme hrdí, že budeme jejich součástí.“

Zdroj: Android Guys

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here