WhatsApp dnes blokuje uživatele aplikací třetích stran po dobu 24 hodin.

4

Nejpopulárnější chatovací aplikace dnes vykročila do boje proti aplikacím třetích tran. Vedení vadí hlavně to, že někteří lidé upředňostňují instalaci aplikací jako WhatsApp+ před tou oficiální. Takoví však dnes mohli najít ve své verzi zprávu, že je jim zamezeno používání služby po dobu 24 hodin kvůli možnému porušení smluvních podmínek. Blokaci obejít nejde.

fb-post

WhatsApp doporučuje všem uživatelům aplikací třetích stran, aby místo nich začali používat tu oficiální. Pokud Vás tedy ještě nezablokovali, máte nejvyšší čas, protože až si vás najdou, pak budete moct chatovat až po 24 hodinách bez výjimky. Developeři aplikace WhatsApp+ navádějí uživatele ke stejnému postupu alespoň do té doby, než budou schopni dát celou situaci do pořádku. Blokace je pro mnohé z nás celkem nepodstatná hrozba. Jsou mezi námi však i takoví, kteří od telefonu v zelené bublině neodtrhnou po celý den oči. Těm přejeme pevné nervy. 🙂

WhatsApp_Temporary_Ban_Screenshot_01

Není vůbec jisté, jestli se aplikacím třetích stran podaří spravit napáchané. Podle nás spíše ne, nicméně na odpověď nebudeme čekat dlouho.

zdroj: http://www.talkandroid.com

4 KOMENTÁŘE

  1. Neviem ako v českej verzii, ale od kedy WhatsApp prevzal Facebook, tak sa pomaličky začínajú v slovenskej verzii v nastaveniach objavovať položky v angličtine. Čo za blbca to tam má na starosti, ale tak isto zmizla slovenčina z Facebooku, ktorá tam kedysi bola!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here