Vývojářské akce s Google Glass naživo i v Praze, Pardubicích a Brně

5

G1d

Chtěli jste se o chytrých brýlých Google Glass něco málo dozvědět a třeba si je i naživo vyzkoušet, ale nechtělo se vám kvůli nic jet na GDG Spaghetti Code sešlost až do Liberce? Pak pro vás mám dobrou zprávu, v nejbližší době bude totiž stejná příležitost hned na třech dalších setkáních Google Developer skupin po České republice.

Úplně nejdříve se Google Glass dočkají v Praze. Chytré brýle budou předmětem setkání, které se 22. července letošního roku uskuteční v prostorách TechSquare. Od jedné hodiny odpoledne bude konkrétně k vidění přednáška +Radka Šimka, na kterou bude od druhé do čtvrté hodiny navazovat možnost si brýle osobně vyzkoušet.

Pro zvídavé vývojáře se pak od 16:00 otevře možnost registrace na historicky první český Google Glass hackathon, který proběhne po následující hodinové přednášce o základech vývoje pro chytré brýle. Na napsání vlastní aplikace bude mít každý čas od 17:30 do 22:00.

Jak na první část pro všechny, tak i následující hackathon, se je třeba registrovat zde, respektivě tady pro vývojáře. Kapacita přednášky je omezena na 80 lidí, hackathon pak na pouhých 20, takže raději na nic nečekejte a pokud máte zájem, tak se registrujte pokud možno okamžitě.

O pouhý den později, tedy 23. června, budou chytré brýle k vidění a ozkoušení na obdobné akci pořádané Google Developer Group Pardubice. Setkání se uskuteční v budově Fakulty elektrotechniky a informatiky od 9:30, kdy začíná registrace, do 13:30, kdy si brýle ozkouší poslední šťastlivec. Stejně jako v případě Liberce nebo Prahy, i v Pardubicích je potřeba registrace na těchto stránkách. Kapacita je omezena na 50 účastníků.

A jako poslední se 26. června dočkají i nadšenci z Brna. V rámci setkání GDG Brno si bude moci stovka na těchto stránkách předem zaregistrovaných lidí na vlastní kůži vyzkoušet a něco málo si poslechnout o Google Glass. Místo akce bude upřesněno až později na oficiální Google+ události.

Zdroj: Google+ via dotekomanie

5 KOMENTÁŘE

  1. Za ten červenec si dejte pěstí. Co když někdo bude spoléhat na to, co jste napsali a bude chtít jet až v červenci, všechno si to naplánuje a pak zjistí, že jste to posrali?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here