Vytvářet mobilní aplikace se vyplácí

0

Tvůrcům úspěšných mobilních aplikací se daří velmi dobře, i když je dnes vývoj mobilních aplikací finančně spíš loterie, než byznys. Dnešní doba přeje více jednotlivcům, než společnostem s milionovými rozpočty určených na tvorbu aplikací. V období letošních Vánoc se na internetu objevily dva příběhy tvůrců úspěšných mobilních aplikací, kdy si jeden pořídil dům v kalifornském Beverly Hills, druhý mohl splatit hypotéku rodičům a dát jim ji jako dárek pod stromeček.

Prvním jmenovaným je Markus “Notch” Persson, jenž stojí za úspěšným fenoménem poslední doby jménem Minecraft (prodáno v září společnosti Microsoft za $2,5 miliardy). Markus si mohl dovolit zakoupit vilu za 70 milionů dolarů, kdy svou nabídkou překonal rappera Jay Z či Beyonce. V této milionové vile se nachází 8 ložnic, 15 koupelen, kino či podzemní garáže. Nemovitost vyjma prostoru a luxusního zařízení nabízí úžasný pohled na americké Los Angeles.

http://www.youtube.com/watch?v=VgUWfzlzYlc

Za splátkou hypotéky rodičů stojí tvůrce iOS aplikace Videoshop Joe Riquelma. Který nabízí svou aplikaci, určenou pro rychlou úpravu videa s možností doplnění triků a hudby,  za necelý dolar v Appstore. Jak vidno podle komentářů, kterých nasbíral od uživatelů přes 17 000  se daří aplikaci velmi dobře. Joe se rozhodl o svůj úspěch podělit s rodiči právě na Vánoce,  jak to vypadalo u nich doma se můžete podívat na následujícím videu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here