Výrobcem dalšího Nexus smartphonu bude LG

0

LG

Před oficiálním představením každé generace smartphonu z řady Nexus se na internetu vedou vášnivé diskuze o tom, kdo bude výrobcem hardwaru. Po HTC a Samsungu má výrobu posledního Nexusu 4 na starosti LG. Ačkoliv se u poslední generace smartphonu objevily výrazné problémy s dostupností, bude LG podle některých zdrojů také výrobcem Nexusu 5.

Už dříve se na internetu objevily nepříliš důvěryhodné informace o výbavě a podobě Nexusu 5, podle kterých by mělo být jeho výrobcem LG. Nyní to potvrdil také deník The Korea Times, který dodává, že spolupráce mezi LG a Googlem bude pokračovat také v dalších oblastech, jako jsou chytré televize či brýle Google Glass.

Další detaily o novém Nexusu zatím zůstávají záhadou. Vedou se například spekulace, jakou úhlopříčku displeje novinka nabídne. LG totiž patří k výrobcům, kteří mají rádi velké displeje a je tedy velmi pravděpodobné, že Nexus 5 bude tabletofonem s minimálně pětipalcovou obrazovkou. Na druhou stranu se nedávno objevila informace, že příští Nexus nebude následovat trend neustálého zvětšování displejů a bude tak alternativou pro uživatele, kteří chtějí dobře vybavený telefon v kompaktním balení.

Pátá generace Nexusu nebude s největší pravděpodobností představena na květnovém Google I/O v San Francisku, ale spíše až na podzim.

zdroj: Korea Times via Slashgear

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here