Vydání Nexusu Prime a Ice Cream Sandwich odloženo

5

Google spolu se Samsungem dnes oznámil odložení velké odhalovací akce, která byla naplánována na 11. října a měl se na ní objevit Ice Cream Sandwich spolu s telefonem a nástupcem Nexusu S, Nexusem Prime (Nexus Galaxy).

Jedním z nejpravděpodobnějších důvodů je fakt, že oznámení produktů by zastínilo pietu smrti zakladatele Applu a i jinak nejen v oblasti mobilních technologií velkého člověka, Steva Jobse, který náhle zemřel v noci na 5. října. Oficiálně potvrzeno to však nebylo.

Samsung and Google decide to postpone the new product announcement at CTIA Fall. We agree that it is just not the right time to announce a new product. New date and venue will be shortly announced.

Samsung a Google se rozhodli odložit oznámení nových produktů na podzimní CTIA. Stalo se tak na základě rozhodnutí, že není ten pravý čas na nový produkt. Nové datum a místo bude oznámeno co nejdříve.

 

Bohužel tak zatím není jisté, jak dlouho si budeme počkat, dle vyjádření Google se však zdrží jen oznámení, samotné uvedení produktů na trh by ovlivněno být nemělo.

Zdroj:engadget

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here