Všechny telefony OnePlus 2 by měly nejpozději do zítřka dostat aktualizaci na Android 6.0.1 Marshmallow

0

OnePlus 2Už víme, že společnost OnePlus testovala beta aktualizaci na Android Marshmallow pro OnePlus 2 již před pár měsíci. Koncem minulého měsíce společnost prohlásila, že aktualizace začne oficiálně přicházet během několika týdnů. Nyní začíná tato aktualizace konečně přicházet na jednotlivá zařízení.

Přichází jako aktualizace OxygenOS 3.0.2, který sebou přináší Android ve verzi 6.0.1, tato zpráva byla včera oznámena ze strany společnosti OnePlus. Jde to krok za krokem (podobně jako je to obvyklé), přičemž čínská společnost tvrdí, že všechna zařízení OnePlus 2 dostanou aktualizaci do 48 hodin.

Kromě obvyklých Marshmallow vylepšení aktualizace obsahuje také některé další funkce a vylepšení. Společnost také upozornila, že „Aktualizace vymaže všechny uložené otisky prstů, takže pokud je používáte pro odemykání svého telefonu, budete muset před použitím svůj prst naskenovat a uložit znovu.“.

Rada na závěr zní! Pokud Vám nenabídne telefon aktualizaci sám od sebe, zkuste sami zkontrolovat aktualizace softwaru v nastavení.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here