Vodafone v některých zemích spustí vlastní obchod s aplikacemi AppSelect

0

V některých evropských zemích oznámil operátor Vodafone příchod vlastního obchodu s aplikacemi pro Android. Vodafone AppSelect bude dostupný ve všech nově prodaných telefonech ve Velké Británii, Německu, Itálii, Španělsku, Portugalsku, Irsku, Řecku a Nizozemsku. Česká republika mezi tyto země zatím nepatří, je však pravděpodobné, že se brzy tato služba objeví i u nás.

A jaké bude mít Vodafone AppSelect výhody ve srovnání s tradičním Android Marketem? Bude obsahovat jen kvalitní aplikace, které před publikováním musí projít schvalovacím procesem. Takže databáze nebude plná nepotřebných a nebezpečných aplikací. Navíc budou moct zákazníci Vodafonu platit, kromě platební karty, také pomocí mobilního telefonu.

Vlastní obchod s aplikacemi není jediný krok, který Vodafone v poslední době podniká pro podporu chytrých telefonů s Androidem. Už nedávno spustil ve vybraných zemích vlastní kanál na Android Marketu a v České republice se v současné době snaží doporučovat zajímavé aplikace ve Velikonoční ošatce.

zdroj: ed

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here