Video: zahrajte si tetris na chytrých hodinkách Pebble

0

pebblis

Chytré hodinky Pebble nedávno dostali novou aplikaci, díky které si můžete zkrátit volnou chvíli například při čekání na autobus. Řeč je o hře Pebblis, která je založena na stejném principu jako legendární ruský Tetris.

Jde sice jen o malou drobnost, která však jistě potěší všechny majitele Pebble Smartwatch. A jak asi čekáte, hraní her na hodinkách není nic jednoduchého. Pebblis si můžete bezplatně stáhnout zde. K dispozici je verze s vibracemi i bez nich. navíc nejde o první hru, která je pro Pebble dostupná. Už delší dobu si mohou uživatelé stáhnout předělávku známého hada.

Chytré hodinky Pebble jsou vybaveny černobílým displejem z elektronického inkoustu (e-ink), který můžete znát ze čteček e-booků. Tento typ displeje má výhodu v dobré čitelnosti na přímém slunci a nízké náročnosti na baterii, díky čemuž by Pebble Watch měly vydržet sedm dní na jedno nabití.

Hodinky jsou pomocí technologie Bluetooth 4.0 spojeny s vaším smartphonem, přímo na displeji hodinek tak můžete zobrazit informace o přijatých zprávách, příchozích hovorech apod. Výrobce pracuje také na speciálních aplikacích, které Pebble Watch rozšíří o mnoho dalších funkcí. Chytré hodinky zaujmou také voděodolností a nízkou hmotností 38,2 gramu.

zdroj: eng

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here