Video: Ninja vybalení Nexusu 7

0

Stejně jako s každou novou verzí Androida přibude před budovou 44 nová socha a easter egg v nastavení dostane nové (bezesporu) umělecké dílo, tak každé další referenční Nexus zařízení od Google znamená nové Ninja unboxing video.

A nejinak se tomu stalo v případě nového tabletu Nexus 7. Na rozdíl od Galaxy Nexusu jde bohužel jen o klasické video a ne o celou upravenou YouTube stránku nebo dokonce androidí hru. I tak je ale zajímavé a rozhodně shlédnutí hodné.

V tenkém a lehkém těle Nexusu 7 nalezneme sedmipalcový IPS displej s rozlišením 1280×800 pixelů krytý odolným sklem Gorilla Glass, čtyřjádrový procesor Tegra 3 s taktem 1,3 GHz, 1GB RAM a přední kameru pro videohovory. Samozřejmostí je podpora technologií Wi-Fi, GPS a Bluetooth. Dlouhou výdrž (až 8 hodin přehrávání HD videa) by měla zajistit baterie s kapacitou 4325 mAh. Operačním systémem je nejnovější Android 4.1 Jelly Bean s integrací všech služeb od Googlu.

Nexus 7 je už v tuto chvíli k předobjednání v některých regionálních verzích Google Play Store. Jeho cena je velmi příjemných 199 dolarů (4 130 Kč) za variantu s 8GB interní pamětí, respektive 249 dolarů (5170 Kč) za 16GB variantu. Při výběru správné verze nezapomeňte na to, že tablet nemá slot na SD karty, proto bude vnitřní paměť jediným dostupným úložištěm pro vaše soubory. K prvním zákazníkům v USA, Velké Británii, Kanadě a Austrálii by se Nexus 7 měl dostat už v polovině července. Spolu s tabletem získá zákazník také kredit v hodnotě 25 dolarů pro stahování aplikací, hudby, filmů a dalšího obsahu z Google Play Store.

Via: androidcommunity

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here