Video: displej Galaxy Nexusu je odolný i bez Gorilla Glass

3

Když se před nedávnem svět dozvěděl, že Galaxy Nexus nebude mít odolné sklo Gorilla Glass, vznikla kvůli tomu zbytečná panika. Dlouho očekávaná novinka má ale jinou velmi odolnou technologii skla, které kryje displej. A jak můžete vidět na následujícím videu, tato technologie skla si bez problémů poradí například s poškrabáním od klíčů, které je velmi časté při nošení nechráněného telefonu v kapse od kalhot.

httpv://www.youtube.com/watch?v=uyLC61JxsJQ

Takže poučení zní: Gorilla Glass je jen jedním z mnoha typů odolných skel používaný v hi-tech průmyslu, pouze je mezi výrobci a zákazníky nejznámější a nejoblíbenější.

Graf ceny produktu Samsung i9250 Galaxy Nexus poskytuje server Heureka.cz

via ap

3 KOMENTÁŘE

  1. Nedokazuje to nic. Normální sklo taky težko poškrábete klíči. Zkuste si to třeba na něčem doma, postačí obyčejná sklenka.

  2. Tak tak, pokud nepotvrdi Lotus, tak to muze byt jakykoliv sklo, jen reknou, ze je tvrzene aby uklidnili kupce, jak si to koupi maj smulu poskrabany sklo se nereklamuje:)

  3. Dneska mi nexus vyklou z ruky kdyz sem vylejzal za auta, dopad na levej spodni roh telefonu a mam z nej „Spiderman edition“ … kamosovi telefon GG vypad na beton uz nekolikrat a prezil bez uhony… neco na tom GG bude kdyz je to nejoblibenejsi tvrzene sklo…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here