Vezměte své auto do budoucnosti již dnes

0

automatic

Společnost Automatic nabízí již druhou generaci OBDII modulu, pomocí kterého můžete jednoduše sledovat nejrůznější hodnoty vašeho čtyřkolového miláčka. Modul nabízí mnoho možností od sledování základních údajů jako je spotřeba či stav vozidla, můžete trackovat polohu automobilu, zaznamenávat své jízdy či využít asistenta v případě nehody, který sám zavolá pomoc.

Aktuální novinkou je spuštění obchodu s aplikace v rámci developerského programu, kdy společnost automatic umožnila vývojářům třetích stran vyvinout aplikace právě pro jejich modul. Tento krok přinesl spoustu nových funkcionalit, které vytvořili vývojáři z nejrůznějších koutů planety. Aktuálně se v obchodě nachází více než 20 aplikací a stále přibývají nové. Vy si tak můžete do modulu nahrát aplikaci, kterou bude využívat a přizpůsobit si jej vlastním potřebám.

App-Gallery-4-up

Modul je dostupný na Amazonu za lidových $99, co se týká podpory tak dokáže komunikovat s Androidy 4.0+ a iPhony od verze 5. Modul zároveň bez problému komunikuje s benzinovými vozidly vyrobenými od roku 1996 či dislovými vyrobenými po roce 2006. Mohou nastat výjimky jako například u Fordu, kde modul nedokáže komunikovat s dieslovými vozy, proto doporučujeme před koupi ověřit kompatibilitu s vozem.

Zdroj: blog.automatic.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here