Vertu Aster Chevron oficiálně: 4,7″ FullHD displej a 2 GB RAM za ohromnou cenu

0

vertu-aster-chevron-759Vertu je značka, kterou si všichni ihned spojíme s luxusními smartphony. Přestože většině z nás připadají smartphony této značky poddimenzované a předražené, je o ně zájem, díky čemuž také mohla společnost představit nový model Vertu Aster Chevron.

Telefon disponuje 4,7-palcovým Full HD displejem, což je sice možná v době kdy se stává QHD rozlišení standardem trochu trapné, avšak krycí sklo je safírové, takže nějaké levné materiály tady nehledejme. Pod kapotou se opravdu neskrývá žádný zázrak, jelikož telefon pohání procesor Snapdragon 801.

Dále je telefon vybaven 2 GB operační paměti, 64 GB úložištěm, baterií o kapacitě 2 275 mAh a běží na operačním systému Android ve verzi 5.1 Lollipop. Fotoaparát je poměrně zajímavý, jelikož snímač s rozlišením 13 MP je vyroben společností Hasselblad, kterou vlastní Vertu. Tyto telefony jsou vyrobeny ze slitiny titanu Grade 5 a vysoce odolné italské tkaniny.

Telefon přijde na 4 200 $ (asi 102 000 Kč) a pokud si chcete Vertu Aster Chevron pořídit, budete si ho moci objednat na internetových stránkách Vertu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here