Vánoční soutěž o Samsung Galaxy SII

2

Vánoce jsou za chvíli tady a my jsme společně s Dotekománie pro Vás připravili možnost si nadělit pod stromeček Samsung Galaxy SII. Stačí se zúčastnit netradiční soutěže, zapomeňte na jednoduché soutěžní otázky, stačí být kreativní a originální. Jak se  zapojit do soutěže se dozvíte na následujícím videu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=D45LNeXa7RA

Podrobná pravidla soutěže naleznete v tomto dokumentu, doporučujeme přečíst.

Soutěž trvá od 14.12.2011 do 21.12.2011

Máme nachystané i ceny útěchy:

Zasoutěžte si v čase vánočním o Samsung GALAXY SII – Mobil roku 2011

Prémiový smartphone Samsung GALAXY SII s operačním systémem Android 2.3 Gingerbread vyniká svou tenkostí, rychlostí a kvalitou zobrazení. V těle tenkém pouhých 8,49 mm se skrývá výkonný dvojarový procesor, který zaručuje rychlé surfování na internetu, multitasking srovnatelný s PC, kvalitní grafiku a rychle reagující 3D uživatelské rozhraní. Společně s pokročilými možnostmi konektivity podporujícími sítě 4. generace (HSPA+ 21 Mbps) umožňuje Samsung GALAXY S II rychlé stahování a technologie BlueTooth 3.0+HS výrazně zkracuje čas potřebný k přenosu dat.

Samsung Galaxy S II Samsung Galaxy S II

Samsung GALAXY SII zaujme na první pohled svým prostorným 4,27palcovým displejem Super AMOLED Plus. Tento displej se vyznačuje řadou pokročilých parametrů včetně barevného gamutu, vysokého kontrastního poměru a ostrosti hran. Díky využití technologie RealStripe a výrazně zvýšenému počtu subpixelů je displej Super AMOLED Plus schopen vyjít vstříc mechanice lidského oka. Sledovaný obraz se tak jeví jasnější a prokreslenější. Díky širšímu pozorovacímu úhlu a lepší viditelnosti za denního světla nabízí Samsung GALAXY S II mnohem živější zobrazení. Displej Super AMOLED Plus přesto neklade vyšší nároky na životnost baterie. Ve srovnání s přístroji srovnatelné velkosti spotřebovává výrazně menší množství energie, což Samsungu umožnilo minimalizovat hmotnost celého telefonu na 116 g. Součástí Samsung GALAXY S II jsou oblíbené Huby (Social, Music, Readers, Game) typické pro mobilní zařízení Samsung.
Samsung Galaxy S II

Zde se můžete podívat na videa, kde jsme se zabývali Samsungem Galaxy SII

Review

Výkon
httpv://www.youtube.com/watch?v=ZCVuipbXDDQ

Kamera
httpv://www.youtube.com/watch?v=H32bU7NFJ5Y

Samsung - Standard Wordmark logo-mobilmania (1) image logo

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here