V ČR se bude konat expozice zaměřená na výpočetní techniku

3

baner itvpohybu

Do České republiky se po párleté pauze vrací veletrh, který je zaměřen na výpočetní techniku. Po legendárním Invexu přichází veletrh s názevem „IT v pohybu“, jenž si klade za úkol představit českému spotřebiteli technologické novinky. Veletrh bude probíhat v rámci veletrhu Motocykl (6.-9.3.2014, Incheba Expo).

„Je to jedinečná příležitost si vyzkoušet si jako první novinky na poli informačních technologií,“ uvádí k celé věci Robert Novotný, generální ředitel společnosti Mironet, jež ve spolupráci s Inchebou pořádá výstavu v rámci zavedeného motorkářského veletrhu.

Pro tuzemského návštěvníka bude asi nejatraktivnější možnost si vyzkoušet nejvýkonnější smartphone na světě Xiaomi Mi3 a čerstvé světové novinky, z nichž některé byly prezentovány v Barceloně, které představí výrobci mobilních telefonů – Samsung, Lenovo a Zopo. Dále v ramci veletrhu se představí i přední výrobci výpočetní techniky. Tchajwanský výrobce výpočetní techniky Acer ukáže publiku například tablety Acer A3 tab a Acer A1 tab, ASUS pak představí GSM tablet ASUS fonepad 7.

Kromě vystavených IT novinek se všichni mohou těšit i na zajímavé přednášky, mezi kterými nebude chybět třeba povídání o budoucnosti čínských výrobců na poli mobilních telefonů.

Zdroj: Tisková zpráva

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here