Uniklý render Sony Xperia Z1 (Honami) odhaluje tři barevné verze

1

Sony Xperia Z1, známá také pod kódovým označením Honami, bude nabízena ve třech barevných variantách. Nasvědčuje tomu uniklý oficiální render, který se objevil na jednom čínském internetovém fóru. Zájemci budou mít nejspíš na výběr ze stejných barev, jako v případě současné vlajkové lodi Xperia Z, tedy z černé, bílé a fialové.

Sony Xperia Z1 Honami render

Xperia Z1/Honami by měla mít 5″ displej s Full HD rozlišením a technologií Trilumios pro kvalitnější zobrazení barev. Srdcem přístroje údajně bude čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz spolu s grafickým čipem Adreno 330, 2GB RAM a 32GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí micro SD karty.

Zadní fotoaparát údajně nabídne rozlišení až 20 megapixelů a chybět samozřejmě nebude ani přední kamerka, která by měla mít rozlišení 2,2 megapixely. Operačním systémem bude s největší pravděpodobností Android Jelly Bean. Novinka japonského výrobce bude představena už 4. září, tedy krátce před začátkem veletrhu IFA 2013 v Berlíně, kdy Sony pořádá tiskovou konferenci.

zdroj: GSM Insider

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here