Uniklý prototyp smartphonu od Samsungu ukazuje zcela nový design. Neradujte se však předčasně

1

samsung design evleaks

Asi všichni se nejspíš shodneme na tom, že unifikovaný design smartphonů od Samsungu, kdy téměř všechny modely napříč různými cenovými kategoriemi vypadají stejně, začíná být dost nudný. Není tedy divu, že výše uvedené fotografie, které se objevily na twitterovém účtu @evleaks, vzbudily očekávání, že Samsung chystá nějakou designovou revoluci.

Nakonec to však vypadá, že na obrázku není nový smartphone, ale jen jeden z prototypů skrytý ve speciálním obalu, který by měl maskovat skutečný design zařízení. Podobný obal už Samsung používal, když chtěl před očima zvědavců ukrýt Galaxy S III nebo Galaxy Note II.

A možná to vůbec není na škodu, protože design na obrázku je až příliš podobný telefonům od Sony a Nokie. Samsung tedy nejspíš bude pokračovat ve svém zaobleném designu inspirovaném přírodou, který je sice nudný a okoukaný, na druhou stranu si jej ale nezaměníte se smartphony jiných výrobců.

Další designovou revoluci očekáváme u Samsungu až na začátku příštího roku, kdy by měla být představena nová vlajková loď Galaxy S5.

via ga

1 komentář

  1. Neradujte se předčasně? Z čeho jako, z té hnusné hranaté krabice? 😀 Doufám že to fakt je jen obal. Tak jak vypadá Samsung teď, pěkně zaoblený, tak je to super. Na všecky ty škaredé ostatní značky se nedá koukat 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here