Uniklý diagram LG G5 ukazuje zcela nový design

1

LG téměř určitě ukáže svou novou vlajkovou loď LG G5 na konferenci MWC 2016 v Barceloně, jež se bude konat na konci února. Společnost se rozhodla zaútočit na její korejskou konkurenci v podobě Samsungu, a tak ukáže LG G5 přibližně ve stejný čas, jako Samsung ukáže Galaxy S7.

Aby si LG pojistilo úspěch G5, rozhodlo se od základu změnit design, což potvrzuje i nově uniklý diagram.

lg g5 nakres Jak můžete vidět na obrázku, LG G5 pravděpodobně nabídne celokovový design a poprvé od roku 2012 i tlačítka pro ovládání hlasitosti na boku zařízení. Na druhou stranu vypínací tlačítko zůstane na zadní straně pod fotoaparátem. Novinkou bude i zabudovaný senzor otisků prstů ve vypínacím tlačítku. Reproduktor bude nově na spodní straně, naopak 3,5 mm jack zůstane na vrchní hraně.

Co se týče rozměrů, LG G5 bude se svými 149,4 mm na výšku o něco vyšší než předchůdce, na šířku pak měří 73,9 mm a 8,2 mm do hloubky. Minulé spekulace hovořily o 5,6″ QHD displeji, Snapdragonu 820, 20 MP zadním fotoaparátu a 8 MP selfie kamerce.

Zdroj

1 komentář

  1. teda nic moc! lg g3 melo na vysku 146 mm a 5,5 displej tak bych cekal mene, idealne do 140 mm. takove rozmery by byly unosne pro 5,7 displej ale to je zase moc na vlajkovy model.

    doufam ze aspon presuno konecne tlacitka mimo displej

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here