Unikl render chystaných Smartwatch od Googlu!

0

Minulý týden kolovaly na internetu zprávy, že se společnost Google chystá vstoupit na trh s chytrými hodinkami, které by běžely na Android Wear. Dnes unikají bližší specifikace a očekávaný vzhled chytrých hodinek.

Na internetu se objevil prozatím jenom render. V levé části obrázku se nacházejí robustnější lépe vybavené chytré hodinky s kódovým označením Angelfish, a vpravo jsou dostupnější, lehčí a méně vybavené hodinky Swordfish.gsmarena_001 (6)

Stále se používají kódové názvy, protože se zatím neví, jak je Google oficiálně nazve. Může jít o klasické názvy jako Nexus, Pixel, Google nebo se dočkáme úplně nového jména, které bude jedinečné pro řadu chytrých hodinek.

Angelfish má na pravé straně velkou, otočnou korunku a dvě pomocná tlačítka. Zajímavé je, že u Angelfish by nemělo být možné měnit si náramky pro platformu Android Wear. Na druhou stranu Swordfish by touto funkcí disponovat měl. Na rozdíl od větších hodinek, má Swordfish jemněji zaoblené rámečky, ale pravděpodobně bude mít i černou mezeru mezi tím, kde končí rámeček a kde začíná displej.

Angelfish bude disponovat GPS, LTE a senzorem srdečního tepu, zatímco Swordfish se GPS, ani LTE nedočká a zatím není jasné, zda bude vybaven senzorem srdečního tepu. Zatím není jisté, zda budou chytré hodinky od Googlu takto vypadat, nevíme přesně z jakého stádia vývoje tyto rendery pocházejí. Proto je neberte za závazné. Design, výbava i vlastnosti mohou být při představení úplně jiné, než které lze spatřit na výše uvedeném renderu.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here