Udělej ze své televize dotykový displej Android s Touchjet Wave

0

touchjet-wave

Firma s názvem Touchjet právě prodává zajímavý produkt, který tvrdí, že se může televize proměnit na Android obrazovku s dotykovým displejem. Touchjet Wave je dostupný na předobjednávku, momentálně za cenu $299.99 (7 640 Kč)

Produkt funguje na velkoplošných televizorech až 65 palců s rozlišením až 4K. Televizi potom můžete ovládat dotykově, díky optického dotykového senzoru. Nebo pokud nechcete mít znečištěnou obrazovku svými otisky, můžete ji také ovládat pomocí svého smartphonu.

www.youtube.com/watch?v=nZv9Em9TyGk

 

Společnost nabízí toto zařízení jako způsob, které ulehčí práci různým podnikům, které mají velké dotykové interaktivní zařízení za mnohem méně, než řešení, která jsou v současné době k dispozici, jako je například Microsoft Surface Hub.

Ne tak dobrou zprávou je, že hardware uvnitř Touchjet Wave není zrovna high-end. Přístroj podporuje pouze čtyři dotykové body a  má jen 2 GB RAM a pouze 16GB úložného prostoru. Zatím není žádný způsob, jak rozšířit toto úložiště. A nakonec Touchjet Wave je založen na velmi starém Androidu 4.4 KitKat.

Touchjet Wave se má začít prodávat na Best Buy někdy příští týden.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here