TWRP 2.3.2.1 – podpora víceuživatelského Androidu 4.2 a další

0

Po ClockWorkMod zřejmě nejoblíbenější alternativní Recovery, Team Win Recovery Project, která ve svých počátcích proslula hlavně grafickým rozhraním a dotekovým ovládáním se tento týden dočkala poměrně zajímavé aktualizace na verzi 2.3.2.0, potažmo 2.3.2.1.

Největší novinkou a nové verze je plná podpora Androidu 4.2 včetně systému více uživatelů, který na starších verzích a některých konkurenčních Recovery doposud způsoboval při obnově továrního nastavení.

Kromě toho byla také lehce vylepšená klávesnice, nově zvýrazňuje aktuálně stisknutou klávesu, a došlo k opravě chyby s mazáním zálohy, která měla v názvu mezeru. V neposlední řadě pak došlo také k opravě dalších drobnějších a na první pohled neviditelných chybek.

Recovery je jednoduchý systémový program, který je uložený v paměti telefonu a po nastartování telefonu do speciálního režimu ala Nouzový režim u Windows, umožňuje provádět s telefonem základní systémové operace – zálohování a obnovu systému, mazání datových a pomocných (cache) paměti telefonu, rozdělení a formátování mikro SD karty, nahrávání kompletní ROM neb její části a pod.

Základní recovery z výroby má omezené funkce a možnosti, takže se používají alternativní recovery, např. ClockWorkMod recovery nebo Amon RA recovery, které toho umí a dokážou mnohem víc. – http://wiki.androidforum.cz

Zdroj: Teamw.in

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here