Twitter testuje v aplikaci pro Android noční režim!

0

Twitter night modeNoční režim je funkce, která je hojně využívána například u aplikací pro čtení knih. Předpokládá se, že v noci, kdy je málo světla, může být tmavší pozadí pro oči více uklidňující než světlé, které příliš oslňuje. Dokonce i Apple představil noční režim pro iOS.

Teď to vypadá, že Twitter by mohl přiskočit do tohoto rozjetého vlaku, jelikož lidi z 9to5Google získali tyto screenshoty. Jak vidíte, na levé straně je noční režim, zatímco napravo je klasický Twitter pro Android. Kromě změny barev tady nejsou žádné rozdíly.nmtVe skutečnosti to vlastně vůbec nevypadá špatně. Podle zpráv Twitter testuje tyto změny u vybraných uživatelů, což znamená, že to dosud není oficiální vydání. Je to pravděpodobně v raných fázích testování, což může také znamenat, že to bude nakonec vypadat úplně jinak. Společnosti jako je Twitter a Facebook občas zkouší nové funkce a nakonec je vlastně ani nepoužijí.

Zprávy rovněž tvrdí, že aplikace se bude moci přepínat automaticky, takže to nebude uživatel nijak ovlivňovat. Lze předpokládat, že tato nová funkce se bude ještě nějakou dobu testovat, takže si na finální verzi ještě počkáme. Myslíte si, že je noční režim v aplikaci Twitter dobrý nápad?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here