Tvůrci Infinity Blade z iOS: na Android tvořit nebudeme kvůli warezu

13

Jedním z nejlépe vypadajících titulů současnosti na mobilní zařízení je jednoznačně Infinity Blade z jablečného iOS. A podle prodejů, které tvůrcům vynesly přes $20 milionů, není pouze krásná, ale i zábavná a prostě a jednoduše dobrá.

Není tak divu, že nejednomu uživateli Androida vrtá hlavou, proč titul nepřinesou i pro Android. Přeci jen hardware i uživatelé tady jsou, takže by mělo jít takřka o jasnou věc. Nyní ale díky serveru Mashable, jehož redaktoři si se zástupci firmy popovídali, víme, že to tak úplně jednoduché není.

Zjednodušeně řečeno se Infinity Blade II na Androidu (konkrétně Tegra 2 vybaveném zařízení) dokonce testovalo a z technického či výkonnostního hlediska tak žádný problém nebyl. Pravým důvodem proč se port nakonec nedostal do Android marketu byla vysoká míra pirátství, díky které by se případná investice do odladění a podpory portu nemusela úplně vyplatit. Současně ale zástupci studia doufají, že si to Google nějak vyřeší a své hry na Android jednou přinesou.

Zdroj: Pha

13 KOMENTÁŘE

  1. No, já si myslím že už udělat port na androida zas tak finančně náročný nebude a že by na tom vydělali tak jako tak, byť třeba ne tak hodně. Jedna věc je ale jasná, hry pro pro mobily jdou rychlým krokem kupředu, pokud to borci neudělají a nebudou prodávat teď-za což by měli alespoň nějaké prachy, tak příští rok už se namáhat nemusí, to už nikdo nebude chtít…

  2. Samozrejme sa kradne aj na iOS, ale na to musi mat clovek jailbreak. Na androide staci zaskrtnut jeden checkbox v nastaveniach.

  3. No, je to smutne ale musi se kyvnout. nase vyhoda v moznosti instalovat APK balicky je zneuzivana vic nez casto. Coz je oproti dobam WindowsMobile,, kdy bylo sehnat kvalitni software pomerne drahe a slozite, dost hloupe a tristni pri predstave nakupu zarizeni za tisice (v pripade takto vykoneho spis vic nez 10 tisic…)

  4. Jailbreak je to nejjednoduší co se dá udělat, mám breaknutej svúj iPod Touch a stahuju vše (!!!) zadarmo. Škoda že tahle hra nebude na Android… byla by to dobrá smažba 😀

  5. Tá hra je nuda, ale zarobila vďaka tomu, že je lacná(do 2 dolárov) a každý si k kúpil kvôli grafike a mohol ju často ukázať iným.

  6. Infinity blade je jedna z najnudnejších hier, aké som na svojom ipade hral. A to som za ňu cvakol nejakých 5 dolárov. Na Androide mi rozhodne chýbať nebude.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here