Trailer a další informace k logické hře Amazing Alex od Rovio

1

Rovio nedávno zveřejnilo další informace k předělávce populární logické hry Casey’s Contraptions s názvem Amazing Alex. Ve videu se můžete nejen seznámit s hlavním hrdinou Alexem, ale dozvíme se v něm také, že hra bude pro Android a iOS vydána už během července.

Koncept hry by se neměl příliš lišit od původní předlohy Casey’s Contraptions. Půjde o logickou hru, ve které je vaším úkolem rozestavět předměty tak, aby se kulička dostala na určené místo. Ano, vypadá to nudně, stejně jako na první pohled vypadají všechny logické hry, ale po několika vyzkoušeních si hru určitě zamilujeme. Důraz bude kladen na kreativitu, proto bude mít každá úroveň více možností řešení, které navíc budete moct sdílet se svými přáteli.

Nebude chybět ani editor, ve kterém si hráč bude moct s využitím 35 druhů interaktivních předmětů vytvořit vlastní úroveň a poslat ji k vyřešení svým přátelům. Jak už bylo řečeno, Amazing Alex bude pro Android, iPhone a iPad vydán už během letošního července. Stejně jako u předchozích her od Rovio můžeme očekávat nějakou speciální akci k představení hry.

http://www.youtube.com/watch?v=irejb1CEFAw

zdroj: dg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here