Toshiba chystá levnější sedmipalcový tablet

1

toshiba

Benchmark tento týden odhalil další chystaný tablet od Toshiby. Po nedávno představené trojici desetipalcových modelů japonský výrobce připravuje tablet, který nejspíš nabídne menší displej a pochopitelně také lidovější cenu.

Novinka, kterou zatím známe jen pod kódovým označením Toshiba AT7-A, by měla podle výsledků výkonnostního testu GFXBench nabídnout displej s rozlišením 1024 x 600 obrazových bodů. Pravděpodobně tedy půjde o obrazovku s úhlopříčkou sedm palců. Uvnitř zařízení tepe blíže nespecifikovaný procesor taktovaný na 1,5 GHz, který je doplněný o grafický čip Mali-400 MP.

Posledním údajem, který nám GFXBench odhalil, je operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Podle webu Notebook Italia se však Toshiba AT7-A objevila také v benchmarku AnTuTu, kde dosáhla výsledku 17 639 bodů, což je vzhledem k předpokládanému cílení tabletu velmi dobrý výsledek.

Další detaily o novém sedmipalcovém tabletu od Toshiby se dozvíme po jeho oficiálním představení, ke kterému by mělo dojít v následujících týdnech či měsících.

zdroj: Android Authority

1 komentář

  1. Původně jsem myslel, že díky ceně, přítomnosti Mali-400MP a taktu 1,5 GHz půjde opět o nějaký levnější MediaTek procesor, ale to skóre v Antutu je na 2-jádrový procesor docela obdivuhodné :D…jsem zvědav, co to bude za bestii?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here