Top problémy nových iPhonů

2

O nových iPhonech, kterých se prodalo během prvního víkendu prodeje 13 milionů, jste již zajisté slyšeli. Mně osobně se docela líbí a oproti těm minulým pár vychytávek přinášejí. Nejsme ale ANDROIDmarket proto, abychom zde vypisovali klady telefonů od Applu. Proto vám sem dám spíše seznam chyb, na které si začali první majitelé této jablečné generace stěžovat.

  1. Jak se dalo očekávat, největší problémy jsou s novinkou 3D Touch. Ta prý moc nefunguje. Těžko ale říct, zda se jedná o opravdovou chybu Applu, nebo nepochopení jejími uživateli.
  2. Telefony se prý náhodně vypínají. Chyba je to určitě nepříjemná, ale nijak kuriózní. Tento problém se totiž vyskytoval již u iPhonu 5c.
  3. Toto již začíná být zajímavé! U některých kusů se totiž na první pohled bezdůvodně přehřívá snímač otisků prstů. To by nebylo tak zlé, ale první majitelé si stěžují, že je to až pálí.
  4. Na závěr tu máme příliš hlasité zvuky upozornění. Ty jdou prý přirovnávat k odpálení reproduktoru.

iphone6-stock-photo

Samozřejmě existují různé návody, jak se problémů s iPhonem zbavit, já znám ale jeden, který vyřeší všechny naráz. Kupte si telefon s Androidem. 🙂

 

Zrdroj: letemsvetemapplem.eu

2 KOMENTÁŘE

  1. No osobně bych si Apple výrobky nekoupil. Technologie vynikající, design skvělý, výdrž špičková, kvalita a ekosystém výborný. Ale uzavřené. Takže Android. Ovšem tento článek si říká o flame. Pořádné chyby nemáte? Jestli ne, tak radši nic nepište.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here