Top 5 nejpopulárnějších aplikací|41. týden

0

SWIFTKEY NEURAL ALPHA

Určitě jste aspoň jednou slyšeli o klávesnici SwiftKey. Následující aplikace je jejím chytřejším pokračováním. Záměrně jsem napsal chytřejším, protože SwiftKey Neural využívá umělou inteligenci k tomu, aby Vám přinášela správnější návrhy slov.

SwiftKey Neural SwiftKey Neural1 SwiftKey Neural2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Meter

Meter by z názvu mohl znít jako aplikace, která se používá primárně pro měření. To je sice pravda, ale pouze poloviční. Pokud nechcete, tak nemusíte vůbec nic měřit a stejně Vám poslouží. Jedná se totiž o experimentální živou tapetu z dílny Google, která Vám na obrazovce ukazuje různá data (baterii, signál a počet notifikací).

Meter Meter1 Meter2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cybrary – Free Training

Cybrary je výuková aplikace, která si vzala za cíl naučit Vás jak hackovat, crackovat a mnoho dalšího. Stojí za ní největší kyberbezpečnostní komunita a vy si tak můžete být jisti, že Vás naučí profesionálové.

Cybrary Cybrary1 Cybrary2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Newton: Interstellar WatchFace

A nyní tu máme něco pro fanoušky filmu Interstellar a zároveň majitele chytrých hodinek. Pokud Vás film bavil  litovali jste toho, že není žádný hezký watchface, který by Vám jej připomínal, tak nezoufejte, protože už je.

Interstellar Interstellar1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Adobe Illustrator Draw

Nedávno jsme Vám psali o oficiálním Photoshopu i pro Androidy a dneska tady máme další aplikace od Adobe, kterou je Illustrator Draw. V tom můžete kreslit animované obrázky, jenž následně zveřejníte nebo pošlete do Photoshopu, kde jej využijete.

 Draw Draw1 Draw2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here