Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 21. týden

3

Půlka týdne klepe na dveře a my přinášíme našim čtenářům již tradiční týdeník Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play. Ohlédnutí bude tentokrát za 21. týden, ale už dost řečí. Které novinky se tedy v Google play nejvíce stahovaly?

Men in black 3

Očekávaná herní novinka z produkce Gameloftu, která byla vytvořená k příležitosti uvedení 3. dílu dnes již filmové klasiky MIB, tedy Muži v černém. Gameloft ukázal, že umí, hra je velmi hezky graficky ztvárněná i ovladatelná. A i proto je zřejmě jednou z Top 10 novinek.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Total Commander

Populární souborový správce již od dob Windows 3.1x s ikonkou modré diskety se dočkal i verze pro Android. Není divu, že během pár dní přesáhl hranici 100.000 stažení a expanduje dále, i když ne už takovým raketovým tempem.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

LAN plugin for Total Commander

S uvedením Total Commanderu přišla i užitečná nadstavba v podobě LAN pluginu. Pokud chcete využívat správu LAN sítě přes TC, musíte si stáhnout tento plugin. Autor varuje, že plugin nemáte instalovat, pokud nepoužíváte TC.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

jetAudio Basic

Hudební přehrávač jetAudio, který můžete znát především z OS Windows nyní dostupný i pro Android. V prvních dnech zaznamenal několik desítek tisíc stažení a uživatelé postují kladné ohlasy. Podporovanými formáty jsou MP3, WAV, OGG, FLAC, M4A, MPC, TTA, WV, APE, MOD (module formats S3M, IT), SPX, AIFF. Aplikace překvapí velkou možností nastavení i skvělým zpracovaným IU. Navíc je zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Dinosaur War

Výborně ztvárněná strategie, která vás přenese do prehistorické doby, ve které si to rozdáte s ostatními dinosaury o nadvládu nad světem. Zajímavá myšlenka, pěkné zpracování a dobrá hratelnost. Určitě stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Wondershare PowerCam

Fotoaplikace s celou řadou funkcí, filtrů, efektů a dalších. Aplikace přichází z iOS (stejně jako oblíbený Instagram) a od svého uvedení si ji stáhlo již 25 milionů uživatelů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SpeedMoto

3D závodní hra, ve které s motorkou kličkujete v denním provozu a snažíte se ujet co nejdelší vzdálenost. Přišla s tak jednoduchou myšlenkou a zpracováním, až si ji během prvních pár dní stáhlo přes 50.000 hráčů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Smart RAM Booster

Chytrý task killer umožňující si nastavit mezi 4 režimy automatického ukončování aplikací spuštěných na pozadí, nabízející široké možnosti nastavení. Tuto aplikaci ocení zejména majitelé hůře vybavených telefonů, kterým stačí málo pro zaplnění paměti RAM.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Meta Widget

Šikovný nástroj, který ocení hlavně ti, kteří používají widgety. Umožňuje si z libovolného online obsahu vytvořit interaktivní widget. Můžete si takto například vytvořit vlastní RSS odkazy přímo na ploše, můžete sledovat vývoj kurzů a další. Fantazii se meze nekladou, ovšem není zaručena 100% funkčnost se všemi stránkami.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Super Video, Floating & Popup

Video přehrávač, který není jen tak obyčejným přehrávačem. Kromě standardního fullscreen přehrávání totiž podporuje i přehrávání v plovoucím okně, což ocení zejména majitelé tabletů. Můžete tak sledovat film a zároveň si povídat přes messenger bez nutnosti přepínání mezi okny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Zajímavé náměty. Na aplikaci PowerCam jsem se díval o víkendu, zaujala mě graficky, ale neměl jsem argument instalace. Dnes jsem ji zkusil, a odradila mě. Fotí jen na rozlišení 800×600 a 640×480 a nedá se nastavit jiné. Jinak nic navíc oproti Camera360 nemá. Láká mě zkusit CameraFX.

    •  CameraFX je zajímavá, nabízí velkou škálu stahovatelných addonů. Bohužel mě zas tolik nezaujala, v telefonu ji mám, ale nějak moc nepoužívám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here