Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 7. týden

0

TOP10 hry

Studentům začínají jarní prázdniny a tak si každý z nich určitě rád zahraje nějakou hru na svém chytrém zařízení. Pro inspiraci jsme si pro vás připravili seznam TOP 10 nejpopulárnějších her, ze kterého si určitě vyberete nějaký zajímavý titul. Budeme rádi, když nám do komentářů sdělíte, kterou hru jste si zahráli a jak se vám líbila.

 

N.O.V.A. 3: Freedom Edition

Hra N.O.V.A. 3 je podle nás jedna z nejpovedenějších stříleček na android. Ve hře se ocitnete v budoucnosti a musíte se prostřílet troskami města až k základně. Později se ve hře dostanete do vesmírného plavidla a odletíte na jinou planetu. Samozřejmě, že ve vesmíru i na cizí planetě zažijete spoustu přestřelek proti různým stvořením. Hra je opravdu propracovaná po grafické stránce a ovladatelnost je perfektní. Žádný příznivec stříleček neudělá chybu při stažení této hry.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Labyrint 3D

Ve hře Labyrint 3D je vašim cílem projít bludištěm. Ve hře je zajímavé, že nepoužíváte mapu, ale skáčete a šplháte na rozhledny, abyste se rozhlédli a došli až na konec bludiště. Hra je pěkně zpracovaná a nabízí 5 bludišť k překonání. Hru bohužel jde vyhrát velmi rychle, ale přes to stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Unblock King

Unblock King je zajímavá logická hra, u které se dá strávit spousta času. Cílem každého levelu je dostat červenou kostku ven z hracího pole. Položenými kostkami můžete pohybovat doleva či doprava a stojícími kostkami můžete pohybovat nahoru a dolů. Pomocí těchto pohybů se snažíte odblokovat průchod červené kostce. Hra je velmi chytlavá.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Temple Run 2

Hra Temple Run 2 není žádná novinka, ale hra je stále velmi populární. Ve hře utíkáte, sbíráte mince a překonáváte překážky. Ve hře se snažíte uhrát co nejvyšší skóre, a nasbírat co nejvíce peněz na všelijaká nákupy v aplikaci. Hra se ovládá tažením po obrazovce a zároveň i nakláněním zařízení. Pokud jste hru nikdy nehráli nebo naopak byste si ji rádi připomněli, máte možnost si ji stáhnout.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Mini Warriors

Mini Warriors je strategická bojová hra, ve které ovládáte obrovské bitvy. Ve hře máte na výběr ze spousty různých bojovníků, výzbroje a také spousty prostředí, ve kterých můžete bojovat. Hra má pěknou grafickou stránku a je moc dobře spracovaná.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Geometry Dash

Geometry Dash je postřehová hra, ve které se snažíte překonat dráhy plné překážek. Ve hře hrajete za kostku nebo objekt kostce podobný. Hra se ovládá pouze ťukáním na displej. Když ťuknete, tak kostka vyskočí a aby to nebylo tak jednoduché, kostka nikdy nezpomaluje. Pokud si chcete vyzkoušet svůj postřeh a trpělivost doporučujeme tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Limbo

Limbo je velmi povedená a nápaditá skákačka, ve které hrajete za malého kluka a překonáváte nástrahy, které dané levely skrývají. Hra využívá světlo, stín a siluety a tím se odlišuje od ostatních. Hra je velmi nápaditá a stojí za pozornost. Cena je sice vysoká, ale hodnocení hry je 4,9 z 5.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Bloons Monkey City

V této tower defense hře se snažíte zabránit balónkům, aby se dostaly až na konec dráhy. Podél dráhy rozmisťujete opičky, které hází šipky a tím propichují balónky. Hra má velmi jednoduchý princip a opravdu zabaví každého.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Pirate Kings

Ve hře Pirate Kings si vylepšujete vlastní ostrov a zároveň bojujete proti ostrovům ostatních hráčů. Svého piráta si můžete také vyparádit podle vašich představ. Hra je doplněna o kolo štěstí a malou mini-hru, díky kterým dostáváte bonusy ve hře.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZigZag

Ve hře ZigZag se snažíte dojet s kuličkou po dráze co nejdál a nespadnout. Na klikaté dráze také sbíráte diamanty, které vám ve hře pomohou. Směr kuličky změníte vždy jedním ťuknutím na obrazovku. Hra je zaměřená na postřeh a je vhodná spíše pro občasné hraní.

zigzag1 zigzag2 zigzag3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here