Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 5. týden

0

Studenti mají prodloužený víkend, a to je ideální čas na hraní her. Nejen pro ně jsem si připravili seznam deseti nejpopulárnějších her minulého týdne. Vybírat je opravdu z čeho, dejte nám vědět do komentářů, kterou jste vyzkoušeli.

Skyward

Skyward je hra na nejvyšší dosažené skóre, kterou ovládáte pouze klikáním jednoho prstu. Ve hře se snažíte dopravit puntíky co nejdál. Hra má opravdu čistou grafiku bez zbytečných prvků, které by vás rozptylovaly. Skyward je vhodný pro příležitostné hráče na zkrácení dlouhé chvíle.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Laser Quest

Laser Quest je logická hra, ve které se snažíte pomoci chobotničce dostat se ke svému pokladu. S chobotničkou sbíráte nástroje, pomocí kterých později odkloníte lasery z její cesty. Ve hře si můžete svoji chobotničku také vyzdobit podle svých představ. Hra je zaměřena na logické myšlení a určitě se u ní nudit nebudete.

laser quest3laser quest1laser quest2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Big Win Football 2015

V této hře si můžete zahrát americký fotbal. Ve hře narazíte i na velké turnaje nebo nějaké vedlejší úkoly, což hru ještě ozvláštní. Pokud jste vždy toužili zahrát si americký fotbal, tahle hra se vám bude líbit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Kill the Deer

Hra Kill the Deer je povedený lovecký simulátor, ve kterém si můžete vyzkoušet lovení jelenů. Občas se ve hře vyskytne i jiné zvíře, které můžete ulovit. Hra zabaví více než spousta jiných stříleček. Pokud vás baví myslivost, zahrajte si tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Flaming Jackpot Slots

Ve hře Flaming Jackpot Slot si můžete vyzkoušet hru na výherních automatech a přitom nemusíte vůbec riskovat žádnou peněžní újmu. Snadno s touto hrou zapomenete na čas.

flaming jackpot flaming jackpot (1) flaming jackpot (2)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Motocross Hill Racing Game

V této hře hrajete za černého panáčka na motorce. Překonáváte kopce a překážky, abyste se dostali do cíle. Po cestě se také snažíte posbírat co nejvíce hvězdiček. Hra je určena hlavně pro závodivé jedince.

Motocross Motocross (2) Motocross (3)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Drag Race: Rush

V této hře závodíte pouze na rovné dráze a snažíte se řadit rychlostní stupně v pravou chvíli, abyste předjeli protivníka. Auta můžete vylepšovat, abyste dosáhli lepších výsledků. Hra je vhodná spíše na chvilkové pobavení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Restaurant Story: Coffee Shop

V této hře se staráte o svoji restauraci. Do restaurace vám přicházi hosté a vybírají si různá jídla. Vy jim musíte jídlo donést a v jednotlivých misích splnit 3 úkoly. Restaurant Story: Coffee Shop je velmi pěkná oddechovka, která nadchne spoustu lidí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Driver XP – Race And Drift

V této závodní hře si hráč užije závodění, driftování a taky honičky s policií a šílené skoky a kousky. Hra je velmi akční a nabídne opravdu spoustu herních módů (kromě dříve uvedených také jízda na čas, kdy musíte stihnout dojet k check pointu). Ve hře se opravdu vyřádíte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Puzzle Pets

Ve hře Puzzle Pets se snažíte posouvat zvířátky tak, aby byla 3 vedle sebe. Tato hra je navíc doplněna o spoustu boosterů a power upů což vám pomůže k lepším výsledkům a navíc hra se stane zvláštnější. Ve hře navíc hrajete i proti bossům. Hra je velmi atraktivní po všech stránkách.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here