Top 10 nejpopulárnějších aplikací|27. týden

0

Solid Explorer File Manager

Pokud hledáte správce souborů, který nabídne krásný design, ale zároveň mnoho funkcí, tak určitě dejte šanci Solid Explorer File Manager. Mezi hlavní vychytávky patří Material Design, široká možnost úprav nebo třeba možnost číst soubory ZIP, 7ZIP, RAR a TAR. Nevýhodou zůstává omezená doba použití, která je limitovaná na 14 dní a poté si musíte koupit plnou verzi.

 Solid Explorer File Manager Solid Explorer File Manager1 Solid Explorer File Manager2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Inputting+:Universal undo redo

Taky Vám vadí, že ani v roce 2015 stále nemáme možnosti jako Vrátit akci (Ctrl+Z), Najít (Ctrl+F) atd. na dotykových obrazovkách? S novou aplikací Inputting+ se tyto a další akce dostávají konečně i na Android.

 Inputting+:Universal undo redo Inputting+:Universal undo redo1 Inputting+:Universal undo redo2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Doodle: Schedule Maker

Už od roku 2007 pomáhá webová aplikace Doodle lidem s plánováním. S více než 25 milióny uživateli se jedná o nejoblíbenější aplikaci pro plánování. Můžete s pomocí Doodle pořádat setkání s nadřízenými, vytvářet online ankety a mnoho dalšího. To vše nyní i na Androidu.

 Doodle Schedule Maker Doodle Schedule Maker1 Doodle Schedule Maker2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Swappa Price

Aplikace Swappa Price je jedinečná aplikace, která Vám ukáže, jestli se Váš telefon opravdu vyplatilo koupit za tu cenu. Můžete zároveň koupit nový či prodat starý model.

 Swappa Price Swappa Price1 Swappa Price2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Light Meter

Aplikaci Light Meter využijí především fotografové, kteří chtějí ze svého smartphonu vymáčknout maximum. Krásně nám totiž ukáže kolik světla, kde je a vy si tak můžete vybrat lepší místo na focení.

 Light Meter Light Meter1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mi Band Tools

Následující aplikace je pouze pro majitele chytrého náramku Xiaomi Mi Band. Díky této aplikaci si můžete plně přizpůsobit notifikace, které Vám budou chodit. Tato aplikace samozřejmě funguje velmi dobře s oficiální aplikací Mi Fit. Samotné Mi Band Tools však není nijak provázáno se společností Xiaomi. Výhodou je podpora češtiny v aplikaci.

 Mi Band Tools Mi Band Tools1 Mi Band Tools2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Photo Collage Maker

To už by snad ani nebyl týden, aby se nám neukázala nějaká nová aplikace, která slouží na úpravu fotek. V dnešní aplikaci si můžete vytvořit koláže z Vašich fotek a poté je sdílet na sociální sítě.

 Photo Collage Maker Photo Collage Maker1 Photo Collage Maker2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Youtta [Beta for Not Rooted]

Aplikace Youtta se konečně dostává i na mobily a tablety bez rootu. K čemu ale slouží? Ve chvíli, kdy se přihlásíte, musíte do databáze přidat údaje ke své Wi-Fi (nebojte, uživatelé se k nim nedostanou) a přidat připínáček na mapu, takže kdokoliv, kdo bude poblíž, se bude moct připojit. Zároveň se ale můžete i vy připojit k jiným Wi-Fi.

 Youtta [Beta for Not Rooted] Youtta [Beta for Not Rooted]1 Youtta [Beta for Not Rooted]2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

CPU Spy Reloaded Free Monitor

CPU Spy zjišťuje informace o Vašem CPU a předkládá Vám je v hezkých grafech a statistikách. Ukáže Vám tak například informace o CPU a GPU nebo třeba takt CPU v reálném čase.

 CPU Spy Reloaded Free Monitor CPU Spy Reloaded Free Monitor1 CPU Spy Reloaded Free Monitor2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Find my Phone

Aplikace Find my Phone je určená hlavně pro zapomnětlivce, kteří často neví, kde nechali svůj mobil. Díky této aplikace jej můžou najít velmi jednoduše. Stačí poslat přes SMS (od kamaráda, rodiny…) kód, který jste si předtím zadali do aplikace a mobil začne jasně svítit a hrát nahlas (i v tichém režimu), dokud jej nenajdete.

 Find my phone1 Find my Phone


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here