Top 10 nejpopulárnějších aplikací|23. týden

0

Curated: Quality Games [BETA]

Jste už unavení z her typu Clash of Duty: Flappy Clans? My a očividně i vývojáři této aplikace ano. Proto se rozhodli vyvinout aplikaci Curated: Quality Games, která ve své databbázi schraňuje na 60 jedinečných a originálních her. Můžete si vybrat z her, které jsou zdarma s mikrotransakcemi, zdarma bez nich nebo placené.

 Curated Curated2 Curated3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Speedometer Free

Podle slov samotných vývojářů je Speedometer velmi kvalitní appka, která slouží k jedinému účelu, kterým je měření rychlosti. Pomocí GPS a akcelerometru ve Vašem zařízení je schopná rychle spočítat, jakou rychlostí se pohybujete. Můžete si rovněž nastavit limit, při kterém Vás aplikace upozorní.

 Speedometer Free


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

MagicalWeather

Už z nadpisu můžete poznat, že MagicalWeather je další aplikace pro předpověď počasí. Nabízí líbivý design, přesné výsledky díky sběru dat od MeteoGroup (největší evropská soukromá firma s předpověďmi počasí). Předpověď se dá sehnat ale jen do následujících 24 hodin, takže dovolenou si s tím nenaplánujete.

 Weather Weather1 Weather2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

HeadsOff

Následující aplikace se zaměřuje na ty uživatele Lollipopu, kterým už vadí věčné Heads-up notifikace. Stačí si nainstalovat tuto aplikaci a vypnout je. Samozřejmostí je i možnost vypnout notifikace pouze pro určité aplikace.

 HeadsOff HeadsOff1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Connectivity Services

Google Connectivity Services pomáhá Vašemu Androidu se připojovat k Wi-Fi automaticky, zjišťovat o síti podrobnosti a zabezpečuje Vaše data pomocí Google VPN.

 Google Connectivity Services Google Connectivity Services1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Touchless Chat

Ovládejte Hangouty, Facebook Messenger, SMS, Whatsapp a mnoho další messengerů pomocí hlasu. Tato hands-free aplikace zatím bohužel nefunguje v češtině, ale pokud máte dobrou znalost angličtiny, tak se appka bude určitě hodit třeba do auta.

 Touchless Chat Touchless Chat1 Touchless Chat2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Popcorn Buzz: Free Group Calls

Pokud máte opravdu hodně přátel a chce si s nimi povídat najednou, tak je pro Vás aplikace Popcorn Buzz jako stvořená. Můžete si vytvářet skupinové hovory s až dvě stě lidmi najednou. Vše je samozřejmě zdarma, pokud jste na Wi-Fi a platíte klasické poplatky za 2G,3G nebo LTE připojení, pokud ne.

 Popcorn Buzz Popcorn Buzz1 Popcorn Buzz2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

LibreOffice Viewer

Už ve čtvrtém díle našeho týdeníku Top 10 aplikací jsem jako jednu z aplikací uvedl LibreOffice Viewer Beta. Před nedávnem jsme se konečně dočkali plnohodnotné verze. Aplikace by měla být stabilnější a rychlejší.

 libre officelibre office1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cardboard Design Lab

Pokud patříte mezi majitele Google Cardboard, tak tu pro Vás máme jednu aplikaci, která Vám ukáže a vysvětlí hlavní principy vývoje aplikací pro tuto platformu. Nečekejte však nějaké nudné řádky textu případně kódu. Aplikace se snaží vysvětlit vše prakticky a spíše z pohledu uživatele než vývojáře.

 Cardboard design lab Cardboard design lab1 Cardboard design lab2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pebble Time

Do Google Play se konečně dostala aplikace, která je určena pro majitele chytrých hodinek Pebble Time a Pebble Time Steel. Díky této aplikaci můžete spravovat Vaše příchozí notifikace, hovory, SMS atd. Do svých hodinek si samozřejmě můžete nahrát nativní aplikace a watchfaces.

 unnamed Pebble Time Pebble Time1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here