Top 10 nejpopulárnějších aplikací|22. týden

0

Google Photos

O aplikaci Google Photos již bylo hodně napsáno a vyšlo již mnoho článků. Já se tedy pokusím shrnou její hlavní funkce. Aplikace Google Photos funguje jako cloudové úložišě pro Vaše fotky. Má neomezenou velikost a je zdarma, což znamená, že Vaším jediným omezením bude kvalita. Na Google Photos zdarma si vložíte jen fotografie do velikosti 16MP a ještě k tomu projdou mírnou kompresí. Pokud Vás tato aplikace zajímá víc, můžete si přečíst náš samostatný článek.

 Photos Photos1 Photos2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Periscope

Kolem aplikace Periscope se v nedávné době vytvořil docela velký hype a všichni se těšili, až dorazí i na zařízení s Androidem. A stalo se. Aplikace Periscope bývá často přirovnávána ke slavnému a známému Snapchatu s tím rozdílem, že Periscope se zaměřuje na živá videa. Pokud začnete vysílat živé video do světa, dostanou Vaši followeři na Twitteru notifikaci.

 Periscope Periscope1 Periscope2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Office Lens

Jako další si představíme zajímavou appku od Microsoftu. Office Lens funguje jako malý skener ve Vaší kapse. Stačí jej zaměřit na papír s poznámkami nebo třeba tabuli a Office Lens digitalizuje poznámky do PDF, Wordu nebo třeba PowerPointu.

 Office Lens Office Lens1 Office Lens2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

TouchPal Emoji Keyboard

TouchPal Emoji je klávesnice, která se zaměřuje hlavně na mladší lidi, kteří používají smajlíky a emoji. Těch nabízí aplikace přes 800. Dále v aplikaci naleznete možnost nastavit si vlastní vzhled klávesnice a skvělou predikci.

 touchpal touchpal1 touchpal2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Spotlight Stories

Jedinečná aplikace od Googlu, která slouží hlavně umělecky nadaným duším. Díky používání 2D i 3D animací a prostorovému zvuku se můžete podívat na úžasné příběhy z dílen oceněných filmařů a umělců.

 Google Stories Google Stories1 Google Stories2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Glose – Social ebook Reader

Získejte přístup k více než 500 000 titulům v angličtině. Samozřejmě můžete používat Glose jako čtečku elektronických knih třeba pro zlepšení v anglickém jazyce. Ale v Glose se skrývá větší potenciál, kterým je sociální prvek. Stačí kliknout na Vaši oblíbenou hlášku a můžete ji sdílet na sociálních sítích (Twitter samozřejmě omezen 160 znaky) a přidat k ní poznámku.

 Ebook Ebook1 Ebook


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FORM Watch Face

Pokud vlastníte chytré hodinky se systémem Android Wear a hledáte nějaké hezké, ale jednoduché watch faces, tak zpozorněte u aplikace FORM Watch Face. Nabízí jednoduchý, ale přesto krásný design a aplikace by měla být dostupná pro všechny Android Wear hodinky.

 form form1 form2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SMS+ (with Lock, Emoji, Spam)

SMS+ je jednoduchá a intuitivní aplikace, která slouží pro odesílání SMS. Nabídne krásný Material Design, více než tisíc smajlíků a emoji nebo třeba bezpečný systém dekrypce a enkrypce pro ochranu Vašeho soukromí.

 SMS+ sms+ sms+1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Lenka

Lenka je fotoeditor od světově renomovaného fotografa Kevina Absoche. Je zaměřená na profesionály, ale i na amatéry, kteří se snaží se naučit fotit černobílé fotografie. Ještě před vyfocením se můžete rozhodnout, jestli chcete mít obrázek v plné velikosti nebo čtvercové „Instagram“ velikosti.

 lenka lenka lenka1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

The Witcher 3 App

Před nedávnem vyšlo jedno z nejlepších RPG všech dob Witcher 3 (Zaklínač 3, chcete-li). Vydavatel hry CD Projekt Red nevydal žádnou oficiální mobilní aplikaci a tak jsme si museli počkat až něco takového udělají fanoušci hry. A stalo se. V aplikaci naleznete všechny easter-eggy, krásné tapety, nejrychlejší informace o nových DLC, cheaty nebo třeba walktrough.

 Witcher Witcher1 Witcher2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here