Top 10 nejpopulárnějších aplikací|21. týden

0

Twitch

S aplikací Twitch pro Android se můžete jednoduše dívat na své oblíbené hry v podání tzv. streamera (člověk, který hraje hry a vysílá to živě na internet). Nezáleží na tom, jestli máte rádi League of Legend, DOTU 2 a nebo třeba Clash of Clans.

 twitch twitch1 twitch2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Installer Hijacking Defender

Aplikace Installer Hijacking Defender je antivirus, který chrání Váš mobilní telefon či tablet před spywarem, malwarem atd. Stačí po instalaci jiné aplikace kliknout na tlačítko SCAN a do dvou vteřin máte výsledky.

 Installer Hijacking Defender Installer Hijacking Defender1 Installer Hijacking Defender22


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

MixRadio

S appkou MixRadio budete objevovat nové songy a playlisty každý den. Stačí zadat pár Vašich oblíbených umělců a MixRadio Vám sestaví playlist přímo na míru. Aplikace je zcela zdarma a nenachází se v ní ani žádné mikrotransakce.

 Mixradio Mixradio1 Mixradio2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

DM Browser for Android

Pokud hledáte aplikaci, která Vám zpřehlední stahování, tak už nemusíte. Aplikace DM Browser for Android je přehledný a jednoduchý správce stahování. Podle samotných vývojářů se stahování zrychlí až trojnásobně.

 DM Browser for Android DM Browser for Android1 DM Browser for Android2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Layout from Instagram

Aplikace Layout od Instagramu je další z řady editorů Vašich fotografií. Ze svých fotografií můžete vytvořit koláž nebo jim přidat efekt. Pokud se o aplikaci chcete dozvědět víc, můžete si přečíst náš samostatný článek.

 Layout from Instagram Layout from Instagram3 Layout from Instagram2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

A5 Browser- Fast,Clean,Small

A5 Browser je velmi malý a nenáročný prohlížeč pro Android. Zaměřuje se hlavně na rychlost a jednoduchost, místo toho, aby se zaměřoval na funkce, které využijete jednou za celou dobu používání.

 A5 Browser A5 Browser1 A5 Browser2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

The Official Roland-Garros

Jeden z nejznámějších tenisových turnajů na světě má vlastní mobilní aplikaci. Turnaj začíná 19. května kvalifikacemi a 24. května prvním kolem. V appce máte přesné výsledky zápasů, fotografie atd.

 The Official Roland-Garros The Official Roland-Garros1 The Official Roland-Garros2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Hexy Launcher

Launcher od vývojářů SwiftKey si upravuje domácí obrazovku velmi svérázně a jedinečně. Všechny aplikace se nacházejí na domácí obrazovce podobně jako u iOS, ale jsou rozděleny v šestiúhelníkové mřížce a samotné rozdělení může někomu připomínat včelí plástev. Na první pohled zní takovéto rozdělení aplikací poněkud nepřehledně, ale po zorientování se v rozdělení najdete své aplikace velmi rychle.

 hexy launcher hexy launcher1 hexy launcher2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Iris: Walk While Using Any App

Další aplikaci, kterou si dneska ukážeme je spíše pro závisláky, kteří musím být online pořád a nemají tak problém například chatovat a přitom jít po ulici. Aplikace Iris nahradí vaše pozadí tím, co právě snímá vaše zadní kamera a vy tak můžete používat ostatní aplikace a jít přitom po ulici bez nebezpečí naražení např. do značky.

 iris1 iris2 iris


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZEN Launcher

Jako poslední aplikaci si dnes představíme druhý launcher. ZEN Launcher je jeden z nejjednodušších launcherů vůbec a nabízí krásný a jednoduchý material design, rychlé a přehledné řazení aplikací a nízkou paměťovou náročnost.

 ZEN launcher ZEN launcher1 ZEN launcher2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here