TomTom má na Android přijít již toto léto

10

Už to tu jednou bylo, oblíbená autonavigace TomTom zhruba před rokem hlásila svůj příchod na Android zařízení. Ovšem zůstalo jen u slibů a skutečnost nakonec nebyla realizována. Nyní však svítá nadějě, ledy se opět pohly a na veřejnost vyplouvají první informace, že autonavigace pro Android by měla přijít již toto léto.

Peter-Frans Pauwels, spoluzakladatel společnosti, v rozhovoru pro server Pocket-lint uvedl, že verze pro Android by měla přijít do léta a také potvrdil probíhající práce na vytváření Android verze TomToma. Žádné konkrétní datum doposud nebylo stanoveno, Peter-Frans Pauwels však uvedl, že pro společnost je důležité stihnout právě začátek letní sezony.

Jakou autonavigaci používáte vy? Těšíte se na TomToma? Jakou cenu jste ochotni akceptovat?

Zdroj: pocket-lint.com

10 KOMENTÁŘE

  1. Tomtom pro mne v dobach windows mobile byla nejlepsi navigace. Jsem zvedav jestli tomu bude podobne i ted….Bylo by to prijemne, jen nesmi panove nasadit svou tradicni cenovou politiku….

    • Na WM jsem pouzival hodne iGO, trochu me zamrzelo, kdyz jsem po prechodu na Android zjistil, ze iGO neni (i kdyz driv pry bylo). Momentalne pouzivam Sygic a jsem spokojeny.

        • Mě nějak odradilo to, že není oficiálně nikde uvedené a že se jedná (tedy myslím) o nějaký port. Dám přednost raději ofiko navigaci. Každopádně, nevíte jak to bylo? Jestli bylo dřív iGO oficiální, nebo jenom port?

  2. Navigace SYGIC je asi tou nejlepší volbou pro mě. Mám zkušenosti i s Navigonem, ale sygic mi přijde přehlednější a lepší. Z on-line navigací mi vyhovuje navigace od Googu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here