Tip na hru: Salad Shark aneb Žralok vegan

0

Velký bílý žralok je vybaven 40 až 45 zuby, Vaši krev ucítí ze vzdálenosti přes 900 metrů a taky si pro Vás rád doplave rychlostí až 24 km/hod. Tak tenhle seznam informací Vám může osvětlit, proč vytvořit hru se žralokem, který drží dietu založenou pouze na ovoci. Pokud už někdo vymyslí něco tak zcestného, mělo by to šlapat jako hodinky.  1

 

Naštěstí se aplikace Salad Shark umí postarat o poměrně slušnou zábavu. Díky retro-pixelové grafice hříčky máte pocit, jako byste hráli starou NES hru. Taky má jednoduché ovládání, a v tom je nejspíš i její kouzlo. Salátového žraloka hrajete doslova jedním prstem. Obrazovky se prstem dotknete vždy, když chcete, aby žralok vyznávající heslo ,,Ryba je kámoš, ne žrádlo“ otevřel svoji mordu, zatímco hyperaktivní opička a její vykutálení kamarádi do ní vyhazují neskutečné množství ovoce občas provázané nějakým tím syrovým steakem.

3 4

Teď o co jde. Ovoce žralokovi chutná, dobře ho zasytí a může si pak spokojeně odplout do hlubokého moře na konci levelu. A co steak? Ten mu jednoduše dobře nedělá a po jeho snězení okamžitě končí zápolení, takže když letí maso, musí se huba zavřít.

Vývojáři z Overtoast vytřískali z tohoto potenciálně monotónního hraní, co mohli. Čeká na Vás 20 různých ,,misí“. Deset otevřete pečlivým hraním po sobě, zbylou půlku pak shlédnutím 15sekundových reklam. Jeden z levelů je inspirován Atari-2600 grafikou a dále můžete odemykat i jiné různé vychytávky. V jednom z nich si můžete dokonce zahrát i jako napůl-veganský Chtulhu, který dokonce může odolat síle až tří steaků, než ho to položí. Je třeba říkat více?

2

Snad už jen to, že hra Salad Shark je k dispozici zdarma s jedorázovým poplatkem pro ty, kteří nesnesou reklamy. Zatím ji seženete pouze pro Android v obchodu Google Play.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here