Tip na Hru: Odd Bot Out

0

Hříček s fyzikou je na poli Android aplikací více než mnoho a dnešní novinka Odd Bot Out z dílny Martina Magniho vlastně ani nepřináší skoro nic nového. Zatímco se však hra představí během prvních pár minut jako jednoduchá manipulace s pár objekty, s postupným zvyšováním levelů vskutku oceníte překvapivě bohatou fyziku strojů, která velmi rychle ztíží hráči další postup. Pokud není aplikace Odd Bot Out zcela unikátní, pak je alespoň dozajista výjimečná.

1

Tvůrci se zde snažili i vymyslet nějaký příběh. Jste zkrátka robot s defektem, který neprošel zkouškou hmotnosti. Je tedy na Vás se zvednou z hromady zmetků v suterénu továrny a projít ven přes 100 rozlišných levelů, přecpaných různými překážkami založenými na fyzice. Ty nejjednodušší vyžadují pouhé přeskládání pár bloků, avšak dalším postupem se dostanete i k pákám, kladkám, spínačům, občas k nějaké raketě a s touhou dosáhnutí cíle si dokonce postavíte i několik bizarních vozítek.

2 354

Investovat do této hříčky 49 Kč v obchodě Google Play určitě stojí za to. Pokud nechcete platit, a přesto byste si rádi hru vyzkoušeli, k dispozici je i bezplatné demo obsahující prvních deset levelů zdarma s dokoupitelným obsahem pro zbytek. Malé varování: na Nexus 6 hra prý občas padá, s ostatními Lollipop zařízeními by však neměl být problém. (Hra šlape i na starším HTC Desire X.)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.androidpolice.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here