Tip na hru: Crossy Road

3

Tak už je to konečně tady. Po několika měsících, co byla hra Crossy Road exkluzivně k dispozici pouze v obchodě Amazon Appstore, se dostala i do našeho Google Play Store. Hra se inspiruje hlavně v dnes již legendární arkádovce Frogger a nabízí unikátní ,,kostičkový“ svět.

Stejně jako u Froggera je Vaším úkolem se dostat co nejdál přes cesty, silnice, řeky a železniční tratě, zatímco se musíte vyhýbat autům, náklaďákům a dávat také velký pozor, abyste nespadli do vody. Sesbírejte co nejvíce mincí, abyste mohli později hrát s více charaktery. Pokud jste však nedočkaví, můžete si nové postavičky zakoupit ihned, avšak za pravé peníze.

1 4 5

A ta nejlepší část pro Android nadšence? Aby vývojáři oslavili vstup hry do obchodu Google Play, zakomponovali mezi herní postavičky i oblíbeného Android Robota. Takže pokud se Vám nechce čekat na náhodnou výhru skrze Crossy Road mince, můžete si Android maskota dokoupit za necelý dolar.

Aplikace je zdarma. Dokoupitelný obsah máte tedy k dispozici také, ale není ani zdaleka tak otravný nebo nutný jako u některých jiných her. Troufneme si říct, že je to jedna z nejnávykovějších her, takže určitě stojí za to ji vyzkoušet. Pokud máte zájem, následujte odkaz pod článkem a pořádně si zahopsejte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

zdroj: http://www.androidauthority.com

3 KOMENTÁŘE

  1. Pokud máte zájem, následujte odkaz podandorit článkem a pořádně si zahopsejte. Podandorit to je nějaká stopa po Google Translate?:D

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here