Tip na aplikaci: Offtime Vám ušetří čas strávený na chytrém zařízení

0

Je dost možné, že Offtime si pamatujete z dřívější doby a možná ji i používáte. Před nějakým časem byla vypuštěna v beta verzi, aby zákazníci pomohli vývojářům vyladit nějaké ty mouchy. Po několika měsících práce je německá aplikace Offtime zpět,  aby tentokrát již v plné verzi pro Android pomocí vytříbené analýzy a mechanismů pomáhala svým uživatelům k omezování neustálého hledění do obrazovky.

1

Verze 1.00 už se jeví jako dokonale uhlazený produkt. Uživatelské rozhraní je atraktivnější a přístupnější. Všechny informace, které byste rádi letmo projeli pohledem jako aktivita zařízení, aktuální čas, přístupné aplikace a jiné, jsou nyní seřazeny v Google kartách. Samotné kategorie aplikace typu My Day, My Insights, Take Offtime a Protocol pak najdete ve vysunovacím menu.

2 3 4

My Day se zaměřuje na Vaše denní statistiky. My Insights zobrazuje naproti tomu celkové Offtime skóre, které můžete zlepšovat omezováním času stráveného na telefonu, dále celkové využívání zařízení, komunikační standard (SMSky a hovory s jednotlivými kontakty) a konkrétní zdůraznění týkající se průměrné aktivity za časové období, tedy komu nejvíce voláte, kolik napíšete průměrné zpráv za den, jakou aplikaci nejvíce využíváte, … Insights se dokonce zobrazují i v menu upozornění, takže můžete lehce sledovat, jak rostou čísla z odemykání telefonu, hovorů, zpráv a jiných přímo kdykoli během dne. Take Offtime umožní přepnout zařízení do spánku a rušit Vás pouze tím, čím mu dovolíte. Protocol se pak zaměřuje na osobní události jako třeba komu jste volali a jak dlouho to trvalo.

5 6

V aplikaci Offtime je spousta potenicálu, jak využít čas naplno a nebýt rušen/a rozptylujícím telefonem během aktivit, u kterých to vadí. Pokud Vás zaujala, můžete si ji nainstalovat z internetového obchodu Google Play.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here